Eripakkumised
 
Специальные предложения
Популярные теги

Coop PankCoop Pank on uus eestimaine pank, mis sai alguse Eesti Krediidipangast. Coop Panga esindused asuvad üle Eesti. 2018. aasta alguseks on meil 14 pangakontorit, mis paiknevad maakonnakeskustes ja kus pakutakse kogu meie teenuste paketti. Lisaks kontoritele avame järk-järgult uusi pangapunkte ja muudame igapäevased pangateenused kättesaadavaks mitmetes Coopi kauplustes. Panga areng on pidev ja kindlasti ei ole sügisene turule tulek lõppjaam vaid esimene suurem samm arengus.

Coop Panga strateegia on üles ehitatud panganduse ja kaubanduse integreeritusele ja sellest tekkivale sünergiale, mis on kasulik nii kliendile, kauplustele kui pangale. Kui siiani on tegutsenud nii pangad kui kauplused eraldiseisvalt, siis Coop Pank toob ligapäevased pangateenused inimestele lähemale – Coopi kauplustesse. Klientide jaoks muutub pangas asjade ajamine senisest kiiremaks ja mugavamaks, sest igapäevaseid pangateenuseid saab tarbida kodu lähedal asuvas poes.

Coop grupi eesmärgiks on luua tugev Eesti kapitalil põhinev Coop Pank, mis kasutab ära jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused taas inimeste kodu lähedale.

Panga ja kaupluste sidumine võimaldab pangateenuseid pakkuda ka nendes Eesti nurkades, kust teised pangad on oma esindused ja isegi pangaautomaadid ära viinud. Ning lisaks muuta kaupluse kliendile keskuseks, kust ta saab mitmeid teenuseid mugavalt ühe poeskäiguga.

Coop Panga kontorites hakkame pakkuma kogu meie teenuste paketti – igapäevapangandusest kuni finantseerimisteenusteni.

Coopi kauplustes muutuvad järk-järgult kättesaadavaks igapäevased pangateenused: pangakonto avamine, pangakaartide vormistamine ning väikelaenu vormistamine. Lisaks pangakontoritele ja kauplustele saavad kliendid Coop Panga teenuseid tarbida internetipangas.

Väikelaen

Coop Panga väikelaen, vahemikus 300 – 15 000€ on universaalne tagatiseta laen igaks otstarbeks. 

Tingimused:

  • ilma tagatiseta
  • fikseeritud intressiga alates 12,9% laenujäägilt
  • laenusumma vahemikus 300 – 15 000 eurot
  • laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
  • lepingutasu kuni 2% laenusummast, min 35 eurot
  • lepingu haldustasu 0,9 eurot kuus

Väikelaenu taotlemine

  • Täites laenutaotluse kodust lahkumata aadressil www. cooppank. ee
  • Täites laenutaotluse lähimas Coop Panga kontoris.

Vastus Teie laenutaotlusele antakse koheselt.