Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Ärilaenu pakkujadEnne ärilaenu taotlemist on oluline võrrelda laene omavahel ning leida sobivaim. Ärilaenu pakuvad mitmed krediidiasutused ning võrdlusmomendi saavutamiseks tutvuge kindlasti Heaintress.ee ärilaenude eripakkumistega ja leidke parim pakkumine. Ärilaenude võrdlemisel on oluline:

  • Ärilaenu intress, mis määrab selle, kui palju maksab laenu kasutamine. Pankades on ärilaenu intress tavaliselt alates 8-20% aastas. Intressimäär sõltub laenutaotleja riskiastmest, tagatise likviidsusest ning taotleja makseregistrist. Intressimäär võib erineda sõltuvalt konkreetsetest tingimustest, lähemalt vaata ärilaenu intressimäära mõjutavate tegurite kohta siit.
  • Ärilaenu summa. Enamik ärilaenu pakkujatest võimaldab laenata sõltuvalt maksevõimest ja tagatistest isegi kuni 100 000 eurot. Mõningatel juhtudel isegi enam.
  • Laenuperiood. Enamik ärilaenu pakkujaid võimaldab laenata kuni 120 kuuks. Kommertspankadel on määratud ka miinimumperiood, mis üldjuhul on 3-6 kuud ning lühemaks perioodiks laenata pole võimalik. Kui laenuvajadus on ajutine/lühiajaline, siis tuleks kaaluda, kas arvelduskrediiti või muud alternatiivi pangalaenule. Paindlikum teenusepakkuja www.Ärilaen.ee laenuperiood algab 3 päevast ning võimaldab laenu võtta vaba tagasimaksega (ehk igakuise intressimaksega tähtajatu lepinguga).
  • Tagatised. Milliseid tagatisi nõutakse, kas sobib ainult kinnisvara või ka kommertspant ettevõtte varadele või piisab ka pelgalt juhatuse liikme käendusest. Kuni 10 000 € laenamiseks www.Ärilaen.ee keskkonnas ei nõuta tagatist vaid piisab juhatuse liikme käendusest ning vajadusel lisa käendajast. Suuremate laenude alates 10 000 - 100 000 € tagatisteks võib olla kinnisvara, maa või koguni tehnika.
  • Lepingutasu. Lepingutasu suurus võib varieeruda päris suuresti, mistõttu on kindlasti oluline järgi uurida selle suurus. N: Üks soodsamaid lepingutasusid on www.Ärilaen.ee teenusepakkujal, kus lepingutasu on ainult 1% laenusummast (min. 100 €). Lepingutasu arvestatakse alati maha laenusummast. Ühisrahastusplatvormidel on lepingutasud koguni 5 või enam % laenusummast.
  • Kiirus. Kui kiiresti antakse laenutaotlusele vastus ning kui kiiresti on võimalik laen reaalselt kätte saada. Suurtes universaalpankades võtab ärilaenu taotlemine tihti nädalaid, teinekord isegi kuid. Turul kõige kiirem teenusepakkuja on www.Ärilaen.ee kus taotlusest kuni ülekandeni kulub vaid loetud tunnid.
  • Maksepuhkuse võimalus. Kas seda pakutakse ning millistel tingimustel? Üldjuhul maksepuhkus eeldab lepingumuutust, mis kommertspankade puhul muudab ka intressimäära ning lisandub lepingu muutmise tasu.
  • Ennetähtaegne tagastamine. Millised on leppetrahvid kui ärilaen ennetähtaegselt tagastada? Lepingutrahvid seoses lepingu ennetähtaegse lõpetamisega on kindlaks määratud lepingutingimustes %-ga laenujäägilt või kindla summana sõltuvalt laenu põhisummast. Leppetrahv katab osaliselt ära saamatajäänud intressitulu ning aitab pankadel rahavoogusid kontrollida nii et tagastatud laenuraha ka mõni kuu seistes ei teeniks kahjumit. Paindlikum laenupakkuja www.Ärilaen.ee võimaldab ärilaenu taotleda ka vaba tagasimaksega (ehk intressimaksega) ja laenu ennetähtaegne tagastamine on võimalik igal ajal ilma lisakuluta.
  • Lisatingimused. Millised on võimalikud lisatingimused, mida ettevõtjalt nõutakse? Kindlasti üks olulisimaid näitajaid ärilaenu puhul on laenu kasutamise sihtotstarve. Kui laenu kasutamise sihtotstarve on lühiajaline näiteks kauba väljaost, tollimaks või muu ajutine rahavoo seisak, siis finantsnõustaja soovitab Teile juba sellele vastavat toodet (N: arvelduskrediiti, arvelduslaen, krediidiliin või vaba tagasimaksega laenu). Kui ettevõtte laenuvajadus on pikemaajalisem või soovitakse laenurahaga suurendada käibeid korduvalt, siis sobib kindlasti pikem periood ning annuiteedigraafik, mis arvestab laenuintressi laenujäägilt ning on kokkuvõttes soodsam tagasimaksevorm.

Ärilaenude võrdlemisel on olulisimad näitajad kahtlemata pakutav intressimäär ja laenusumma suurus, samuti on oluline laenuperiood ja nõutavad tagatised. Enamik ärilaenude pakkujaid soovivad tutvuda ettevõtte rahavoogudega (6-12 kuu pangakonto väljavõte), et veenduda ettevõtte võimes antud ärilaenu teenindada.

Enne ärilaenu taotlemist tutvu ka teiste laenupakkujate poolt pakutavate võimaluste ning intressimääradega Heaintress.ee leheküljel.