Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Raha eest õnne osta ei saa. Tegelikult saab küll.TF Bank

Investeeri elamustesse

Erinevad uuringud on näidanud, et teatud piirist vähem teenides pole inimesed tihti oma eluoluga rahul, kirjutab oma blogis TF Bank. Aga olgem ausad, väga raske on õnnelik olla, kui kõik peamised vajadused pole kaetud ning igat senti peab lugema. Sellest piirist järjest ülespoole minnes aga väheneb otsene õnnetunde seos rahaga üha enam. Enamikele inimestest meeldib küll rohkem teenida, kuid summade kasvades hakkavad inimesed otsima teisi rahuloluallikaid. Nendeks pole mitte asjade ostmine, vaid elamuste kogumine. Need kestavad kauem ja tekitavad eredamaid emotsioone kui kõrgmoe riided, viimase peal tehnika või võimas auto. Mis peamine, elamuste saamiseks ei pea olema miljonär. Olgu selleks rongisõit lähedalasuvasse rappa või kahenädalane kuurortpuhkus Tais, mõnusalt veedetud aeg ja positiivsed mälestused loovad õnnetunde pikaks ajaks.

Kingi või anneta

Oled sa vaene tudeng või hästi teeniv tippjuht, kui kellelegi kinkida või annetada kas või paar eurot teadmisega, et see raha läheb asja ette, tekitab see võimsamaid ja pikemaajalisi positiivseid emotsioone kui sama summat enda tarbeks kulutades. Sama kinnitavad ka raamatu „Õnnelik raha. Nutikama kulutamise tarkus“ autorid väites, et kui me mõtestame oma raha kulutamise ümber, saame seeläbi kogeda ka rohkem õnnetunnet.

Raha võimaldab rohkem vabadust

Olgu selleks keskmisest suurem sissetulek või eeskujulik säästufond, vaba rahaga kaasneb rohkem vabadusi. Sõltuvalt sinu huvidest või vajadustest saad sa näiteks lubada endale pikemat haiguslehel viibimist, reisimist või sobimatult töölt kiiremini lahkumist. Teadmine, et kui sinu elus peaks midagi ootamatut juhtuma või sul peaks tekkima soov midagi erilist teha ja raha pole probleemiks, sisendab lisaks kindlustundele ka kõva doosi rahulolu ja muretust.

Raha võimaldab võtta rohkem aega enda jaoks

Raha võimaldab tekitada enda jaoks rohkem vaba aega. Auto läks katki? Viid parandusse. Kodu vajab remonti? Helistad töömehele. Seda nimekirja võib täiendada erinevate suuremate ja väiksemate ülesannetega, kuid põhimõte jääb alati samaks. Kui sinu eelarve seda lubab, saad mõne töö delegeerida spetsialistile ja teha samal ajal midagi lõõgastavat või kasulikku isegi siis, kui saaksid ka ise nende ülesannete lahendamisega hästi hakkama.

Seega raha eest saab küll õnne. Peamine on teada, millele ja kui palju seda kulutada.

Kõik uudised