Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

LuminorNordea ja DNB ühendasid 1. oktoobril edukalt oma äritegevuse Balti riikides. Euroopa Komisjoni poolt heakskiidetud ühendamise tulemusel alustas tegevust uus finantsteenuste osutaja Luminor.

Eksklusiivselt Baltikumi jaoks loodud ja emapankadest eraldiseisev Luminor alustas 1. oktoobril tegevust 1,3 miljoni kliendi ja ligi 3000 töötajaga. Luminor on siinses regioonis suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja, 16%-lise hoiuste ja 23%-lise laenude turuosaga. Luminori laenude kogusumma koos era- ja äriklientide laenudega ulatub 12 miljardi euroni. Luminori hoiuste maht on 9 miljardit eurot. Luminor kapitaliseeritakse 17% ulatuses esimese taseme põhiomavahenditega, mille maht on 1,6 miljardit eurot.

Luminor on tänapäevane pank, mis on loodud just Eesti, Läti ja Leedu ettevõtete ja inimeste jaoks. Luminori ärimudel arvestab piirkonna eri riikide kultuuri- ja ettevõtlusruumiga, aitab kindlustada paremad võimalused siinsetele inimestele ja toetab kohalikke ettevõtteid nende tegemistes.

Luminor Group AB nõukogu esimees on Nils Mengailis. Luminori juhtkond koosneb seitsmest eri rahvusest ja seda juhib Erkki Raasuke. Luminori maajuhid Eestis, Lätis ja Leedus on vastavalt Gunnar Toomemets, Kerli Gabrilovica ja Andrius Nacajus.