Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Bondora (isePankur)
Inimeselt inimesele

Bondora (isePankur.ee)Bondoras (isePankur) on võimalik mõne minutiga taotleda tagatiseta väikelaenu igaks elujuhtumiks. Laenu saad taotleda kodunt lahkumata otse internetis läbi Bondora turvalise keskkonna. Tegemist ei ole kiirlaenu või SMS-laenuga, vaid mugavama, paindlikuma ja odavama alternatiiviga pangalaenule. Bondora (end. isePankur) laen toimib nagu tavaline väikelaen või pangalaen, selle erinevusega, et laenu ei rahasta mitte üks pank, vaid paljud anonüümsed ettevõtted ja inimesed. Laenajana suhtlete Bondoraga, kes hoolitseb kõikide juriidiliste detailide ning tehnoloogilise valmisoleku eest.

Bondora on kogukondliku laenamise maaletooja Eestis, vanim tegutsev ettevõte Skandinaavias ning ainukene üle-Euroopaline sotsiaalpanganduse keskkond. Kogukondlik laenamine on targem, ausam ning inimlikum viis raha vahendamiseks. Bondora on inimeste- ja firmadevaheline portaal, kus on võimalik laenata või investeerida laenudesse. Tehingud toimuvad rahaomajate ja -vajajate endi vahel, lõigates välja finantsasutused. See on nagu laenamine sõprade ja perekonna vahel, selle erinevusega, et võimalus on laenata tuhandete inimeste vahel. Kõik osalised võidavad: laenuvõtjad saavad laenu madalama intressiga ja investorid võimaluse oma raha investeerimiseks fikseeritud tootlusega varasse.

Bondora soovib liigsete vahemeesteta viia kokku rahaomajad ja –vajajad ning seeläbi muuta rahaturud efektiivsemaks, õiglasemaks ja läbipaistvamaks. Bondora proovib demokratiseerida raha liikumise ning võimaldada igal inimesel ja ettevõttel kaasa rääkida rahandusturu arengus. Bondora nägemusel võib tulevikus enamikke lihtsamaid laenu- ja rahastamistooteid pakkuda tarbijate ja erinevas suuruses ettevõtete vahel, ilma traditsiooniliste finantsettevõtete vahenduseta.

Laenutaotlemine Bondorast

  • Internetist. Laenutaotluse täitmine on lihtne ning selleks läheb kuni 5 minutit. Taotluse saab teha anonüümselt ilma kodunt lahkumata. Küsimuste korral palun helista Bondora numbril +372 633 5550 (E-R 9:00 - 17:30).

Laenata saab kuni 100 - 10 000 eurot, 1 kuust kuni 5 aastani. Bondora määrab igale kasutajale individuaalse laenulimiidi. Suurema limiidi taotlemiseks tuleb kirjutada Bondora klienditoele. Intressimäär keskmiselt 2% kuus.

Bondora internetikeskkonnas vaatavad laenupakkujad laenutaotlusi läbi iga päev.

Isikutuvastus Bondoras

Isikutuvastus Bondorastoimub internetis läbi laenutaotleja panga.

Bondora kontaktandmed

  • isePankur AS
  • Aadress: Tammsaare tee 47, Tallinn 11316
  • Telefon: +372 633 5550 (E-R 9:00-17:30)
  • E-post: klienditugi @ bondora . ee

Bondora laenutooted

Bondora internetiteenindus

  • Esitada laenutaotlusi
  • Muuta isikuandmeid
  • Ülevaade olemasolevatest laenukohustustest