Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

If P&C Insurance AS
Võta rahulikult, meie aitame sind

If P&C Insurance ASIf P&C Insurance on Põhjamaade juhtiv kindlustusselts, millel on kokku üle 3,6 miljoni kliendi. If kindlustus pakub kahjukindlustuslahendusi nii eraisikutele kui ka äriklientidele Rootsis, Norras, Soomes, Taanis, Baltimaades ja Venemaal ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides.

Eestis on If kindlustus juhtiv kahjukindlustaja, kellel on Eestis üle 200 000 kliendi. If kindlustus on esindatud kõikides Eesti maakondades. Tundes riske aidatakse kliendil neid vältida ning olla abiks kõikides kindlustust puudutavates küsimustes.

If kindlustuse visioon on olla Baltikumi juhtiv kindlustusselts, mis pakub oma klientidele stabiilsust ja turvalisust kindlustuslahenduste ning esmaklassiliste kindlustusalaste oskuste kaudu. If arendab ja müüb kvaliteetseid kahjukindlustuslahendusi, mis tagavad kliendile turvalisuse ja stabiilsuse nii äritegevuses kui ka eraelus. If kindlustuse eesmärk on olla suurima kliendirahuloluga kindlustusselts, mis pakub kvaliteetseid ja tõhusaid kindlustuslahendusi. IF kindlustuse põhiväärtused on olla alati käeulatuses ning tooted selgesti mõistetavad.