Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
 Kiirlaen sularahasSularahas kiirlaen on muutumas üha populaarsemaks kiirlaenuks sest erinevalt pangakontole võetud kiirlaenust ei jäta sularahas võetud kiirlaen pangakontole jälge mis võib mõjutada finantsvõimekust panga silmis tulevikus. Sularahas võetud kiirlaen on kiire, paindlik ja konfidentsiaalne viis laenu saamiseks edasilükkamatute kulutuste tarbeks. Sularahas väljastatakse kiirlaene isegi kuni 1000 eurot ning tähtajaga kuni 1 aasta.

Ainus tüli on sularahas kiirlaenu puhul see, et rahale tuleb postkontorisse järele minna. Sellegipoolest saab raha kätte loetud tundidega postkontoritest üle Eesti. Sularahas saab laenu taotleda nii internetis kui ka laenuandja juures kontoris. Sularahas kiirlaenu puhul võetakse lisaks intressile ka teenustasu sularaha väljamakse eest. Seetõttu tuleks ka sularahas kiirlaenu, nii nagu iga kiirlaenu võtmise puhul, kindlasti hoolikalt järele mõelda laenamise vajadus ning võimalus laenu tagasi maksmiseks.

Isikutuvastus saamaks kiirlaenu sularahas

Kui kiirlaenu taotletakse esmakordselt, siis tuleb ennast laenuandjale tuvastada. Isikutuvastust saab teha nii passi kui ka ID kaardi vahendusel kas laenuandja kontoris kohapeal või mõnes postkotoris. Pärast esmakordset isikutuvastust ei ole vajalik enam uuesti tuvastada ning järgmisi laene saab võtta juba otse.

Sularaha kiirlaenu eelised

  • Kiirus - Sularahas saab kiirlaenu kätte üle Eesti vaid loetud tundide jooksul, enamasti lähimast postkontorist.
  • Laenusummad kuni 1000 eurot.
  • Sularahas võetud kiirlaen ei jäta jälge pangakontole. Samuti saab kiirlaenu tagasi maksta sularahas, mistõttu jäädakse panga silmis nö puhtaks.
  • Puudub vajadus tõestada sissetulekut.
  • Paljud laenufirmad pakuvad esimest kiirlaenu ka 0% intressiga – maksad tagasi täpselt niipalju kui laenad.

Kust saab kiirlaenu sularahas?

Sularahas väljastavad kiirlaene mitmed kiirlaenu firmad. Kiirlaenu sularahas saab nii telefoni, e-maili kui ka laenandja koduleheküljelt. Pärast positiivset laenuotsust tuleb esmakordsel taotlejal ennast tuvastada kas laenuandja kontoris või postkontoris ning seejärel väljastatakse laen kliendile sularahas.

Siin on toodud mõned parimad kiirlaenupakkujad, kes väljastavad laene ka sularahas ning kellel on kiirlaenudele suhteliselt soodne intress. Esimes laenu puhul pakutakse isegi 0% intressi. Sularahas kiirlaenudega saate tutvuda siin. Enne laenamist võrdle kindasti erinevate kiirlaenufirmade pakkumisi ja tingimusi ning alles seejärel otsusta milline neist on sobivaim.