Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Ilma intressita laenPaljud kiir- ja smslaenu firmad pakuvad oma uutele klientidele võimalust taotelda laenu ilma intressita. Intressita laen internetist kus tagasi maksta tuleb täpselt niipalju kui laenu võeti tundub liiga hea, et olla tõsi. Kuigi 0% intressiga laen tundub esialgu ehk pisut kahtlane, siis tegemist on täiesti tavapärase uutele klientidele suunatud sooduspakkumisega ning varjatud tasusid seal enamasti ei ole. Tasub siiski meeles pidada, et see on mõeldud enamasti ainult uutele klientidele ja kehtib vaid juhul kui laenutaotleja täidab kohustused korrektselt ehk tagastab laenusumma kokkulepitud mahus ja ajal.

Intressita laenu andmise põhjused

Ilma intressita laen, kus tuleb tagasi maksta ainult nii palju kui oled laenanud tundub laenuandjate seisukohalt täiesti ebapraktiline tegevus. Loomulikult ei soovi ükski laenufirma anda lõputult välja tasuta laene, sest just laenuintressidelt nemad teenivadki. Laenuandjat motiveerib väljastama ilma intressita laenu pikaajalisele kliendisuhtele panustamine ning esimest intressita laenu arvestatakse kui turunduskulu toote proovimiseks. Laenuvõtja seisukohast on ilma intressita laen uute klientide hankimiseks tehtav turunduskulu. Just seetõttu on sellised pakkumised pelgalt uutele klientidele, laenuperiood suhteliselt lühike, kuni 30 päeva ning laenusummad pigem väikesed, kuigi mõningal juhul laenatakse isegi kuni 900 eurot.

Intressita laenu ohud

Ilma intressita laen ei ole siiski päris kingitus. See kehtib vaid juhul kui laenutaotleja täidab oma kohustused korrektselt, ehk tagastab laenu kokkulepitud ajal ja mahus. Laenuleping sätestab o% laenu puhul tingimuse, kus tagastades laenu hiljem kui kokulepitud tähtaeg, hakkavad laenuvõtjale kehtima automaatselt tavalise laenutoote tingimused, ehk tingimused mis on mõeldud tavalisele kliendile. Samuti ei saa ilma intressita laenu samadel tingimustel pikendada.