Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

BIGBANK langetas väikelaenu intressiBIGBANK

BIGBANK langetas väikelaenu maksimaalset intressimäära 56,5%-lt 36,5%-ni ning pakub nüüdsest väikelaene, mille intress on 15,5-36,5%. See näitab BIGBANKi soovi pakkuda alternatiivi universaalpankadele ning olla laenutaotleja variant B.

BIGBANKi juhatuse esimehe Kaido Saare sõnul on klientidele kõige olulisem nii laenude soodne hind kui ka paindlikkus. „Laenutaotluste kiire menetlemine ning ebavajaliku bürokraatia vältimine on BIGBANKi suurimad tugevused," märkis Kaido Saar. „BIGBANK pakub alternatiivi universaalpankadele eelkõige kiiruse, lihtsuse ja paindlikkusega. Tegelikult ei ole vahet, millisest pangast raha pärineb, sest eurod on ju kõikidel ühesugused. Kliendile on tähtis, et saab raha kätte mugavamalt - kiiresti ja ilma suurte asjaajamisteta."

„BIGBANK tõi eelmisel aastal turule kõikidest pankadest soodsaima, 15,5% intressiga väikelaenu, mis moodustas 2013. aasta juulist kuni detsembrini BIGBANKi Eesti väikelaenu müügimahust 70%," rääkis BIGBANKi Eesti maajuht Martin Länts. „Kampaania tulemusena saime paljudelt klientidelt positiivset tagasisidet ning nende ootus oli, et ka kallimatel, kõrgema riskimääraga toodetel, oleks soodsam intress. Otsustasime klientide soovidega arvestada ning langetasime ka nende laenude intressi."

„Meie eeliseks on, et BIGBANKist laenu võttes ei pea klient oma kodupangaga suhet lõpetama," lisas Martin Länts. „Sõltuvalt kliendi riskitasemest pakume kolme fikseeritud intressiga laenutoodet: väikelaen A, intressiga 15,5%; väikelaen B, intressiga 26,5% ning väikelaen C, intressiga 36,5%. Näeme oma kliendina inimest, kes teeb kaalutletud laenuotsuse ning vajab raha näiteks kodu remontimiseks, kodutehnika väljavahetamiseks või ootamatute kulutuste katmiseks, mida elus ikka ette tuleb." BIGBANKi pakutava väikelaenu summa on 300-10 000 eurot ning laenuperiood 1-5 aastat.

Kõik uudised