Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

BIGBANKi uueks juhiks kinnitati Kaido SaarBIGBANK

Eesti kapitalil põhineva tarbimislaenudele spetsialiseerunud BIGBANKi nõukogu nimetas uueks juhatuse esimeheks seni müügi ja turunduse eest vastutanud juhatuse liikme Kaido Saare, kes kinnitati ametisse tänasest, 18. aprillist 2013.

BIGBANKi nõukogu esimees Parvel Pruunsild lausus, et juhatuse esimehe kohale tunnistati sobivaimaks kandidaadiks senine juhatuse liige Kaido Saar. “Kaido Saar on BIGBANKis erinevatel ametikohtadel töötanud üle 10 aasta ning tõestanud ennast laialdaste finantssektori teadmistega sihikindla ja pühendunud juhina. See annab tugeva aluse BIGBANKi arengu targaks suunamiseks ning igapäevase töö tulemuslikuks juhtimiseks,” ütles Pruunsild.

Nõukogu esimehe sõnul on BIGBANK kasvanud tänaseks hästi kapitaliseeritud rahvusvaheliseks ettevõtteks. “Ettevõte on tugevdanud positsioone kõikidel sihtturgudel. Eelmise majandusaasta tulemuste kohaselt ulatus laenuportfelli maht ligi 237 miljoni euroni, kasvades jõudsalt pea kõikidel turgudel. Usun, et Kaido Saar suudab maksimaalselt meie arengupotentsiaali ära kasutada ka tulevikus,” lisas Parvel Pruunsild.

BIGBANKi uus juhatuse esimees Kaido Saar lausus, et senine ettevõtte areng on olnud kiire ning tema esmaseks eesmärgiks on kasvu jätkamine ning uute turgude võimaluste ärakasutamine. “BIGBANKi strateegiliseks eesmärgiks on tugevdada turupositsiooni ja arendada teenuseid väljaspool Balti riike ja näen selles väga huvitavat väljakutset paljude BIGBANKi töötajate jaoks,” lausus Saar.

Kaido Saar on töötanud BIGBANKis erinevatel ametikohtadel alates 2002. aastast. Juhatuse liikmena müügi ja turunduse eest on ta vastutanud viimased viis aastat. Ettevõtte juhatus jätkab kolmeliikmelisena.

BIGBANK AS on Eesti kapitalil põhinev tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank, millel on filiaalid Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus ja Hispaanias ning mis pakub piiriülese teenusena oma tooteid ka Austrias, Saksamaal ja Hollandis.

Kõik uudised