Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Ferratum: mida teada pangalaenu võtmisest?Ferratum kirjutab oma blogis teguritest, mida tuleks kaaluda enne laenutaotluse esitamist panka.

Ferratum

Enamike inimeste jaoks tundub laenu võtmine hea mõttena, kui on vaja pisut lisaraha või võlgu likvideerida, kirjutab Ferratum oma kodulehe blogis. See on kiire ja kergesti kättesaadav lahendus, kuid tihtipeale tehakse otsused liiga tormakalt. Tänapäeval leidub harva mõni inimene, kellel juba poleks ühtegi laenu ega liisingut.

Kui soovid laenu, kuid soovid vältida probleeme, mis on põhjustatud kõrgetest intressidest ja võimalikest lisatasudest, on mitmeid asju, tuleks silmas pidada:

Laenu arvutused tuleb teha väga hoolikalt

Enamus laenukalkulatsioone tehakse finantsasutuse poolt. Samas uurides võimalikke laenuvõimalusi, peaksid sa lisaks ekspertarvamusele tegema ka ise arvutusi laenukalkulaatoriga. Kuigi pangad võivad võimaldada laenu kuni 60% sissetulekutest, on parim variant teha eelnevalt arvutused, kui palju on Sinu maksimaalne laenusumma ja kui palju suudadad Sa igakuiselt laenu tagasi maksta, et Sul jääks raha ka kõikide muuda igapäevakulutuste katmiseks ning samuti ka säästmiseks. Soovitame valida madalaima krediidi kulukuse määraga laenu, mis tähendab, et Sa ei maksa üleliia intressi ning seega on ka tõenäoliselt laenu kuumaksed väiksemad.

Laenuperiood on väga oluline

Laenu taotlemisel on laenuperiood äärmiselt oluline. Kodulaenu puhul võib laenuperiood olla kuni 30 aastat, samas kui tarbimislaenude periood ei pruugi ületada viite aastatki. On parem võtta lühema perioodiga laen, sest siis saad kohustusest kiiremini priiks. Samas peab periood olema aga piisavalt pikk, et võimaldada sul tagasi maksta kogu summa mõislike osamaksetena.

Leping tuleb üle vaadata eriti hoolikalt

Laenulepingu üksikasjad on äärmiselt olulised. Enne lepingu allkirjastamist veendu, et oled seda hoolikalt lugenud. Loe eriti hoolega neid lepingupunkte ja paragrahve, mis sisaldavad infot erinevate võimalike lisatasude kohta. Uuri kindlasti, kas laenu ennetähtaegsel tagastamisel oled kohustatud leppetrahvi tasuma või millised on tagajärjed kui hilined paar päeva laenumaksega.

Analüüsi erinevaid pakkumisi

Viimase, kuid mitte vähem olulise asjaoluna: loe nii palju lisainfot kui võimalik. Uuri hoolikalt erinevaid võimalusi ja pakkumisi ka teistes pankades, et saaksid teha parima valiku. On mitmeid panku, mis pakuvad häid võimalusi, kuid turul on ka palju kahtlase väärtusega laenupakkumisi. Ole tähelepanelik.

Soovid taotleda Ferratumi laenu? Kliki siia lingile!

Kõik uudised