Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Inbank hakkab kasutatud autode ostuks laenu pakkumaDelfi.ee

Endiste hansapankurite Priit Põldoja ja Jan Andresoo loodud Inbank hakkab alates homsest koostöös Eesti suurima autoportaaliga auto24.ee pakkuma automaatse otsustusprotsessiga kasutatud autolaenu. Laenata saab 300 kuni 10 000 eurot, intressiga 9,9% - 19,9%, kirjutab Delfi.

Täna esitlesid Inbank ja Sanoma Balticule kuuluv auto24.ee laenuteenust, kus kasutatud auto ostmisel saab täita laenutaotluse autoportaali vahendusel ning Inbank lubab sellele vastust vähem kui minutiga.

Intressi suurus sõltub taotluse esitaja varasemast maksekäitumisest, teiste laenude olemasolust jms ning taotleja andmed kogutakse kokku erinevatest avalikest registritest. Laenusummat 300-st kuni 10 000 euroni ning laenuperiood on 6 kuud kuni 5 aastat.

Sobivuse korral lubab pank kanda raha üle ühe tööpäeva jooksul.

Kas Inbanki pakutav intress on soodne või kallis, sõltub panga asutaja ja nõukogu esimehe Priit Põldoja sõnul on ikka sellest millega võrrelda - näiteks suurpankade liisingute võrreldes on see kulukam, kuid taotlemine võtab oluliselt vähem aega. Kui võrrelda neid Mogo autolaenuga, siis Mogo teeb pakkumise samuti kiirelt, kuid intress on krediidi kogukulu jääb juba ca 40% kanti. Nii paigutabki Inbank end täna Swedbanki ja Bigbanki auto väikelaenude pakkumise (aeganõudvamad, kuid sarnane intress) ning Mogo autolaenu (kiire ja kallis) vahepeale.

Auto24.ee omanikettevõtte Sanoma Baltics AS tegevjuhi Margus Tombergi sõnul ostetakse 90% kasutatud autodest just auto24.ee portaali kaudu ehk aastas toimub portaali vahendusel 115 000 tehingut.

Loe edasi Delfist >>>

Kõik uudised