Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Laenuandjate arv kasvabÄrileht

22. veebruaril andis Finantsinspektsioon krediidiandjate ja -vahendajate seaduse alusel välja krediidiandja tegevusload Telia Eestile ja aktsiaseltsile Saare Kalur, kirjutab Ärileht.

 

Telia Eesti esitas Finantsinspektsioonile taotluse krediidiandja tegevusloa saamiseks mullu 10. augustil. Ettevõtte juhatuse liikmed on Dan Olov Strömberg,Piret Mürk-Dubout, Tarmo Kärsna ja Valev Tõnisson, ainuaktsionäriks on TeliaSonera Aktiebolag.

Aktsiaseltsile Saare Kalur välja antud tegevusluba annab ettevõttele õiguse väljastada tarbijakrediiti, sealhulgas hüpoteekkrediiti koos õigusega osutada nõustamisteenust. Aktsiaselts Saare Kalur esitas Finantsinspektsioonile taotluse krediidiandja tegevusloa saamiseks 17. septembril 2015. Ettevõtte juhatuse liige on Tiit Sarapuu, suuraktsionäriks Meta OÜ.

Vastavalt mullu 18. veebruaril Riigikogus vastuvõetud seadusele allutati krediidiandjad ja -vahendajad Finantsinspektsiooni järelevalvele. Nimetatud valdkonnas tegutsevad ettevõtted peavad oma tegevuse viima seadusega kooskõlla ning taotlema krediidiandja tegevusloa 21. märtsiks 2016. Finantsinspektsioonis on töös veel 47 taotlust krediidiandja tegevusloa saamiseks.

Kõik uudised