Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Nordea suurendas 13 % võrra kasumite24.ee

Nordea teenis esimeses kvartalis 12,9 miljonit eurot kasumit, mida on 13 protsenti enam kui aasta tagasi ning ettevõtte kogutulud suurenesid 20,1 miljoni euroni.

«Kuigi Euroopa majanduskasvu piirab jätkuvalt võlakriis, on Põhjamaade ja Eesti majandused jätkanud esimeses kvartalis edukalt. Oluline sealjuures on Eesti ettevõtete investeerimisaktiivsus, mida toetab kasumlikkuse ja käibe suurenemine. Nordea panga esimese kvartali tulemused kinnitavad, et ettevõtted on jätkanud investeerimist, mis on vajalik konkurentsivõime tugevdamiseks ja majanduse arenguks,» ütles Nordea Eesti juht Vahur Kraft.

Nordea Eesti ettevõtete laenu- ja liisinguportfell moodustas märtsi lõpus 1,8 miljardit eurot, kasvades varasema aasta esimese kvartaliga võrreldes 8 protsenti.

Eraisikute laenu- ja liisinguportfell kasvas aastases võrdluses 8 protsenti ja ulatus märtsi lõpus 1 miljardi euroni. Panga laenude maht ulatus märtsi lõpus 2,5 miljardi euroni, mis teeb aastaseks kasvuks 7 protsenti. Nordea laenukahjumite osakaal kogu portfellist moodustas esimeses kvartalis 0,06 protsenti.

Liisingu- ja faktooringuportfell kasvas aastases võrdluses 18 protsenti, ulatudes 495 miljoni euroni, mis on Eesti liisingturul teine positsioon. Jõuline kasv tulenes logistika ja transpordisektori uute suurinvesteeringute liisingrahastamisest. Kokku väljastas Nordea Liising I kvartalis uusi liisingkrediite kogumahus 71,7 miljonit eurot, mida on 44 protsenti enam kui aasta tagasi. 

Kõik uudised