Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Odavlaen kahekordistas BIGBANKi laenumahudBIGBANK

BIGBANK väljastas esimese tegevuskvartaliga ligi 1600 uut 15,5-protsendilise intressiga odavlaenu, millega BIGBANK tõstis oma turuosa tarbimislaenude uusmüügis umbes 15%-ni.

BIGBANKi Eesti maajuhi Martin Läntsi sõnul on pank väljastanud alates 5. juulist, kui tuli 15,5-protsenilise intressiga tarbimislaenuga turule, kokku 1600 uut laenu, millega BIGBANK on mahuliselt ligi kahekordistanud oma senist laenumüüki. Soodusintressiga laen moodustab kõigist BIGBANKi väljastatud laenudest umbes 70%.

Keskmine väljastatud laenusumma jääb 2000 euro lähedale ja valdavas osas on laenuvõtjad BIGBANKi jaoks uued kliendid, kelle kodupangaks on mõni Eesti universaalpankadest.

"Arvestades, et tegemist on BIGBANKi jaoks täiesti uue turusegmendiga, on laenude müük läinud hästi ja ületame esialgseid prognoose. Oleme võitnud konkurentide käest turuosa ja sisenenud edukalt meie jaoks uutele kliendirühmadeni. Kindlasti aitab meie laenumüügile kaasa suurima turuosaga tarimislaenu pakkuja Swedbanki otsus mitte hakata hinnaga konkureerima ja jätta oma tarbimislaenude intressid varasemale, 19% tasemele," sõnas Länts.

Arvestades Eesti tarbimislaenude turu mahtu ja keskmisi laenusummasid hindab BIGBANK oma tarbimislaenude uusmüügi turuosaks kvartali lõpu seisuga 15%. Juuni lõpu seisuga oli BIGBANKi turuosa Eesti pankade seas väljastatud tarbimislaenude koguportfellist 12%, millega BIGBANK oli Swedbanki ja SEB järel turuosalt kolmas tarbimislaenude pakkuja.

"Alates uue laenutoote turule toomisest oleme umbes 70% uutest laenulepingutest sõlminud 15,5-protsendilise intressiga. Klientide huvi soodsama laenutoote vastu on väga suur, kuid sooduslaenu kliendile esitatavate rangemate nõudmiste tõttu ei ole me kõigile soovijatele saanud soodustingimustel laenu pakkuda," sõnas Länts.

Eesti kapitalil põhinev ja kokku 9 Euroopa riigis tegutsev BIGBANK hakkas alates 5. juulist pakkuma Eestis universaalpankade tavaklientidele suunatud uut tarbimislaenu, millel on Eesti pankade seas madalaim intress. Pakutav laenusumma jääb vahemikku 500-6500 eurot ja laenuperioodi pikkus on 1-5 aastat. Laenu aastaintress on 15,5% ja krediidi kulukuse määr, mis sõltub laenu summast ja perioodi pikkusest, keskmiselt samuti 17-18%. Laenutaotleja peab olema puhta krediidiajalooga ja hea maksevõimega vähemalt 25-aastane inimene, kelle minimaalne netopalk on 500 eurot.

Kõik uudised