Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Sihtlaen: Uus tagatiseta tarbimislaen!Sihtlaen on Krediidipanga uus tagatisetatarbimislaen. Sihtlaen on hea intressiga al 14,9% ja seda on võimalik võtta sõltumata laenusummast kuni 5-aastaseks laenuperioodiks. Sihtlaenu taotlemiseks on vaja täita vaid lühike taotlusvorm Krediidipanga kontoris või sihtlaen.ee kodulehel ning vastus antakse koheselt. Laenuraha laekub kontole hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist.

Sihtlaen sobib:

 • Remondilaen - Sinu koduga seotud unistusteks, Ootamatud koduga seotud kulutused ei ole pea kunagi väikesed. Uus boiler või küttesüsteem võivad väljavahetamist vajada just siis, kui see Sinule kõige vähem sobib. Samas, kui unistad uuest köögist või vannitoast, siis ei tohiks see jääda pelgalt unistuseks. Remondilaen ongi mõeldud nii ootamatuteks kulutusteks kui ka unistuste elluviimiseks. Remondilaen ei võimalda mitte ainult remonditöid teostada, vaid ka kodusisustust välja vahetada.
 • Autolaen - soovid tuua auto Saksamaalt? Pole probleemi. Krediidipanga autolaen Sinu laenu kasutamise võimalusi ei piira. Too auto Saksamaalt või osta mõnelt Eesti autoplatsilt – tee nii, kuidas Sulle endale kõige paremini sobib. Kaskokindlustus ei ole kohustuslik ja Auto kuulub ostjale ning autot võib müüa igal ajal ilma panka teavitamata.
 • Terviselaen - kõige ootamatumad kulutused on tihtilugu seotud meie tervisega. See on valdkond, milles me ei ole tugevad ennustajad ning ei ole võimelised seetõttu enda kulusid kuidagi planeerima. Seepärast ei ole see ka mitte kuidagi pahaks pandav, kui võid vajada tervisega seotud kulutusteks terviselaenu. Kõige halvem otsus oleks hoopis raha puudumise tõttu enda tervis tahaplaanile jätta. Terviselaenu saad kasutada ükskõik milliseks Sinu tervisliku heaoluga seonduvaks vajaduseks – alustades hambaravist lõpetades kirurgiliste protseduurideni.
 • Hariduslaen - Sinu suuremate eesmärkide saavutamiseks. Krediidipanga hariduslaen aitab katta kõikvõimalikke haridusega seonduvaid kulutusi. Sobib hästi õppemaksu tasumiseks nii Eestis kui välismaal õppides, kui Sa mingil põhjusel riiklikku õppelaenu taotleda ei saa. Samas, hariduslaen on heaks abimeheks ka õppevahendite ja -materjalide soetamisel ning õppetööga seonduvate reiside kulude katmisel.

Kuid see ei ole veel kõik - Sihtlaen on mõeldud Sinu unistuste elluviimiseks. Kui Sinu sihiks ei ole täna ükski eelpool kirjeldatud unistus, siis ära heida meelt. Meie sihtotstarbed on piiratud vaid Sinu unistuste ja vajadustega. Kui tunned, et soovid Sihtlaenu kasutada mõneks muuks eesmärgiks, siis nii teegi. See võib olla Sinu soovidele täitsa mõistlik lahendus.

Sihtlaenu tingimused:

 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud intressiga 14,9-24,9% laenujäägilt
 • Laenusumma vahemikus 300 – 7500 EUR
 • Laenuperiood 6 kuud – 5 aastat
 • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 EUR
 • Lepingu haldustasu 0,9 EUR kuus

Sihtlaenu nõuded taotlejale

 • Sa oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või pikaajalise elamisloaga isik
 • Sinu igakuine sissetulek on suurem kui 280 EUR
 • Sa oled korrektse maksekäitumisega
 • Sa ei ole laenuperioodi lõppemisel vanem kui 75-aastane
 • Sa ei pea avama kontot Krediidipangas

Sihtlaenu ja Krediidipanga kohta lähemalt siin.

Kõik uudised