Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Soodsaimad intressid BigbankistBigbank

Eesti kapitalil põhinev spetsiaalpank Bigbank langetas täna väikelaenu intressi 9,9% peale ning lubab peagi algava kampaania raames teistelt pankadelt saadud laenupakkumiste intressist veel 2% lahutada, kirjutab Bigbank oma koduleheküljel.

„Kuigi 80% meie ärist toimub väljaspool Eestit oluliselt suuremates Euroopa riikides, siis soovime parimaid laenutingimusi inimestele pakkuda just oma koduturul – tahame siinset universaalpankade monopoli lõhkuda ja väikelaenuturgu rikastada," sõnas Bigbanki juhatuse esimees Kaido Saar. „Usume, et meie väikelaenu intress on nüüdsest turu parim. Oleme varem lühiajaliste kampaaniate raames ka veidi soodsamat intressi pakkunud, kuid nii madalat ei ole ei meie ega ka meile teadaolevalt mitte ükski teine väikelaenu andev finantsasutus stabiilselt pakkunud."

„Siiani on meie väikelaenude intress alanud 14,9% ning tüüpiline intressimäär olnud 18,9%, mis teeb kulukuse määraks 22,5%, kuid Eesti Panga viimati avaldatud andmetel on kogu pangandusturu tarbimislaenude keskmine kulukuse määr 26,57% – see tähendab, et Bigbank on oma tooteid tajutavalt soodsamatel tingimustel pakkunud juba varasemalt," lausus Kaido Saar. „Nüüdsest algab meie intressimäär 9,9%, millega oleme siinsetele suurpankadele justkui pinnuks silmas."

„Viimase kahe aastaga oleme kardinaalselt muutnud Bigbanki ärimudelit," ütles Bigbank Grupi kliendisuhete valdkonna juht Martin Länts. „Sellest ajast peale näeb pank oma peamise konkurendina Eestis Swedbanki, kellega käib klientide pärast äge võitlus. Eestis on tarbimislaenude turust üle 70% just nende käes ja järgmise positsiooni eest võitlevad Bigbank ja SEB."

„Üha enam võistleme universaalpankadega ka toodete osas," lisas Martin Länts. „Oleme lisaks tavalise tarbimislaenu arendamisele hakanud klientidele pakkuma kasutatud sõiduki soetamiseks mõeldud autolaenu ning elukoha remondiks või osaliseks uuendamiseks mõeldud remondilaenu, mis on klientide poolt hästi vastu võetud."

Faktid:

  • Tarbimislaenude turu jagavad Eestis kolm panka – Swedbank 75%, SEB 13%, Bigbank 8%, ülejäänud pangad 4%
  • Eesti pankade tarbimislaenude keskmine krediidi kulukuse määr – 26,57%
  • Alates 1. oktoobrist Bigbanki madalaim krediidi kulukuse määr 10,84%, tüüpiline 17,66%

Kõik uudised