Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Odav Laen
Soodsad, lihtsad ja kiired lahendused igaks finantsolukorraks!

Odav laenOdav Laen AS on laenuandja, kes on keskendunud eraisikutele ja äriühingutele laenamisele kinnisvara tagatisel. Laenu võib kasutada nii tarbimiseks kui ka teisteks eesmärkideks, näiteks laenude refinantseerimiseks või kinnisvara omandamiseks oksjonilt.

Odav Laen võimaldab laenata 12-20% intressimääraga aastas 1400€ - 3200€ kinnisvara tagatisel ilma hindamisaktita, tähtajaga isegi kuni 10 aastat. Laenu taotlemiseks peab füüsiline isik olema vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga välismaalane. Odav Laen AS ei nõua kinnisvara tagatise olemasolul sissetulekute tõendamist ning samuti ei takista laenu saamist võlad või teised laenud. Laenu on võimalik tagastada tasudes igakuiselt nii põhiosa kui ka intressi (annuiteet) kui ka makstes igakuiselt vaid intressid ning põhiosa tagastus toimub perioodi lõpus viimase maksega.

Laenu taotlemine on äärmiselt lihtne. Vajalikud dokumendid tuleb edastada AS Odav Laen e-postile või viia kohapeale. Pärast positiivset laenuotsust sõlmitakse laenuvõtjaga laenuleping ning laen makstakse taotleja pangakontole 3 pangapäeva jooksul hüpoteegi seadmisest notaris ning notaritasu ning riigilõivu laekumist.