Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
  
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Uus kiire ja lihtne ärilaen Credit InvestiltCredit Invest

Credit Invest OÜ hakkab alates 1. juunist pakkuma ettevõtetele suunatud lihtsat ja kiire otsustusprotsessiga Ärilaenu. Laen on suunatud väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kelle jaoks on pankadest väiksemahuliste laenutoodete hankimine liiga aeglane ja põhjendamatult töömahukas.

Ärilaen on mõeldud kiireks lühiajaliseks investeeringuks, ajutise rahavajaduse katteks või projektide finantseerimiseks. Laenu saavad taotleda kõik ettevõtted juhatuse liikme käendusega ja/või tagatisega. Tagatiseks võib olla nii kinnisvara, maa või koguni traktor. Kõik sõltub konkreetsest laenusummast. Kuni 5000€ puhul piisab ka ainult juhatuse liikme käendusest.

Ettevõtte turundusdirektori Mario Märtsoni sõnul on tegemist ühe lihtsaima moodusega oma äri pulss kõrgel hoida. „Taotluse esitamine on ülikiire, kui muidu pead lõputult tõestama, kirjutama, projekteerima, genereerima ja ise investeerima, siis Ärilaen.ee usaldab sind ja aitab rõõmuga ka ilma omafinantseeringuta," selgitas Märtson ja lisas: "Kõik me vajame mingil hetkel kellegi abi - hea kui see abi on kiire ja lihtne".

Ärilaen on abiks, kui ootad kliendilt arve tasumist, kuid vajad käibevahendeid juba praegu. Ärilaen abistab, kui sooviksid avada oma juuksurisalongi näiteks oma kodus, aga puuduvad rahalised vahendid. Ärilaen aitab, kui sul on toodetele ostjad olemas, aga firma pangakontol pole piisavalt raha toodete väljaostmiseks tarnijalt. Olukordi, kus kiire rahasüst aitab ettevõtte tegevusel probleemideta jätkuda võib olla sadu. Ärilaen on nendeks olukordadeks hea lahendus.

Kõik uudised